Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Fiyatları

Kampanyalar

UÇAKLI 

BAYRAM KUZEY EGE & ÇANAKKALE

İZMİR – AYVALIK – CUNDA ADASI – ŞEYTAN SOFRASI

BOZCAADA- ÇEŞME - ALAÇATI 

  11-14 NİSAN 2024  

3 GECE -  4 GÜN 

11.990 ₺

 

 

  1. Gün 11 Nisan Perşembe

  04.00 Antakya Honda Kavaşağı - 05.15 İskenderun Gri Tur önü - 07.15 da Adana Havalimanı Saat 07.30’da Adana Şakir Paşa hava alanında buluşuyoruz. Bilet işlemlerimizi yaptıktan sonra saat 08.55’da Sunekspres Havayolları ile İzmir’e gidiyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğumuzun ardından İzmir’e varış ve burada bizi bekleyen tur aracımız ile Ayvalık içinden geçerek Cunda Adasına hareket ediyoruz. Cunda Adasında serbest zaman veriyoruz. Burada meşhur Ayvalık Tostu ve Girit Dondurmasının tadına bakabilirsiniz. Cunda Adası gezimizin ardından Şeytan Sofrası’na çıkıyoruz. Masmavi deniz ve yemyeşil adacıkların oluşturduğu eşsiz tabloyu izledikten sonra Altınoluk’ta konaklayacağımız Rawda Otel’e hareket. Akşam yemeği ve dinlenme.

  2. Gün 12 Nisan Cuma

  Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30’da otelimizden ayrılıyoruz. Assos Antik Kenti’ne (Behramkale Köyü) hareket. Tarihi çarşısı, otantik taş sokakları ve Tam Midilli Adasını Karşıdan gören Akropol (Athena Tapınağı)  gezileri sonrasında Çanakkale Savaşının en ağır yaşandığı ve Gelibolu’da şehitlikleri geziyoruz. Conkbayırı, Kilit Bahir, Settülbahir, Eceabat, Abide gezilerimizi yapıp, Çanakkale Boğazında arabalı vapur yolculuğumuzun ardından Çanakkale Merkeze geliyoruz. Aynalı Çarşı ve Truva Filminde kullanılan Truva Atını gördükten sonra Çanakkale Merkezde bulunan Helen Otele gidiyoruz. Akşam yemeği ve dinlenme. Yemek sonrası Çanakkale Kordonun tadını çıkarabilirsiniz.

  3. Gün 13Nisan Cumartesi

  Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.00’da otelden ayrılıp, Ezine den Geyikli İskelesinegidiyoruz. Buradan feribotla Bozcaada'ya geçiyoruz. Feribottan inince ilk olarak rehber eşliğinde Tenedos Kalesi,  Eski Rum Mahallesi, Meryem Ana Kilisesi, Alay Bey Cami gezilecek yerler arasında. Çarşı gezimizin ardından öğle yemeği için serbest zaman verip, feribotla geri dönüyoruz. İzmir’e hareket. Konak Meydanında vereceğimiz serbest zamanda Tarihi Saat Kulesi, Konak Cami ve Kemeraltı Çarşısı göreceğimiz yerler arasında. Serbest zaman sonrası otele hareket. Konaklama ve Akşam yemeği İzmir  4* Kaya Prestıge  otelimizde. 

  3. Gün 14 Nisan Pazar

  Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.00’da otelden ayrılıp, Çeşme’ye hareket ediyoruz. Gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanımızın ardından Balıklı Villaya doğru yol alıyoruz burada ki ziyaretimizi gerçekleştirip resimlerimizi çektikten sonra  Alaçatı’yahareket. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Dönüş yolunda Urla Sahildevereceğimiz kahve molası sonrasında, İzmir Adnan Menderes Havaalanına hareket ediyoruz. Bilet işlemlerimizin ardından saat 20.40’da Sunekspres Havayolları ile Adana’ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yine yaklaşık 1.30 saatlik yolculuğumuzun ardından Adana’ya varış. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • ANTAKYA - İSKENDERUN HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 • SUNEKSPRES H.Y GİDİŞ –DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ
 • TURİZM OTOBÜSLERİ İLE ULAŞIM
 • 1  GECE  5* RAWDA  OTEL’DE KONAKLAMA
 • 1  GECE ÇANAKKALE  HELEN  OTEL’DE KONAKLAMA
 • 1  GECE İZMİR 4* KAYA PRESTIGE  OTEL’DE KONAKLAMA
 • 3 ADET ACIKBÜFE KAHVALTI
 • 3 ADET AKŞAM YEMEĞİ 
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • GRİ TUR ACENTE REFAKATİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemekleri Ve Yemekler Alınan İçecekler
 • Müze Giriş Ücretleri
 • Bozcaada Feribot Ücreti

Ek Bilgiler

Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.
Ön ödemesi alınmamış hiçbir tur tarafımızca kesin sayılmaz. Kesin rezervasyon ön ödeme ile olur.
Triple (3 kişilik) Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. Bizim buna yapabileceğim bir şey yok maalesef tur alırken buna da karar verin.
3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.
4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Misafirin kayıt tarihi yine baz alınarak oturma planı yapılır.
Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Gri Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir.
Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde Gri Tur sorumlu tutulamaz.
Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.
Uçaklı Turlarda Gri Tur Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Gri Tur’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Gri Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum %30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

İptal Şartları

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır). 1. Dereceden misafirin sağlık nedeni ile tura katılamama durumunda ise Devlet hastanesinden epikriz raporu ile sigorta şirketi ile iletişim halinde bizzat kendisi olmalıdır.

Vize Bilgileri

Ekstralar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
04.00 Antakya Honda Kavaşağı - 05.15 İskenderun Gri Tur önü - 07.30 da Adana Havalimanı
Tur Hareket Tarihleri:

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Benzer Turlar

MİDYAT DARA MARDİN GÖBEKLİTEPE TURU

Mezopotamya tarih boyunca farklı kavimlerin bir arada yaşadığı bir bölge olmuştur.

Lüks Araçlarla 1 Gece / 2 Gün
 • 26.04.2024
 • 4.000,00 TL

KAPADOKYA IHLARA TURU

Güzel atlar diyarına yolculuk...

Lüks araçlarla 1 Gece - 2 Gün
 • 18.05.2024
 • 3.750,00 TL

ÇEŞME ALAÇATI İZMİR TURU

Nefes Kesen bir Orta Ege Turuna Hazır Olun!

Lüks Araçlarla 2 Gece - 3 Gün
 • 23.05.2024
 • 7.000,00 TL

HOBBİT EVLERİ - ORMANYA - MAŞUKİYE- YEDİGÖLLER - GÖLCUK TURU

‘’ yemyeşil bir doğa, bol oksijen ve tadına doyamayacağınız bir gezi’’

Lüks Araçlarla 1 Gece - 2 Gün
 • 21.06.2024
 • 4.250,00 TL