Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Fiyatları

Kampanyalar

Sağlıklı olmanın en keyifli hali

GAZİANTEP KAPLICA TURU

YEDİKUYULAR KAYAK MERKZİ,  KAHRAMANMARAŞ, GAZİANTEP HAYVANAT BAHÇESİ,

TARİHİ ANTEP ÇARŞISI, ALIŞVERİŞ TERMAL VE SPA   

1.Tur 21-24 Aralık 2023 4500 ₺  Kampanyalı Fiyat
2.Tur 22-25 Ocak 2024 4990 ₺  Sömest Dönemi Özel Fiyat
3.Tur 22-25 Şubat 2024 4990 ₺  Normal Sezon fiyatı
Tüm tarihlerimiz için kademeli fiyat artışı vardır. Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz gelecek olan fiyat artışından etkilenmeyeceklerdir.

5* TERMAL VE KAPLICA OTELİNDE 3 GECE KONAKLAMA

4500 ₺ DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

  1. Gün

  Siz değerli misafirlerimizi daha öncesinden belirlemiş olduğumuz toplanma yerlerinden alarak 2.5 saat sürecek olan Kahramanmaraş yolculuğuna başlıyoruz. Maraş'a varışımıza mutakiben programımıza ilk olarak Kurtuluş Destanı Panorama müzesi ile programıza başlıyoruz.

  • Yedikuyular Kayak Merkezi: Son yılların en popüler kayak merkezlerinden birisi konumundadır.
  • Kahramanmaraş Kalesi: Kahramanmaraş Kalesi, Kahramanmaraş kent merkezindeki yığma tepenin üstündedir. Günümüze değin birçok onarım geçiren kalenin MÖ 1. yüzyıl ile MS 2. yüzyıl arasında yapılmış olacağı düşünülmektedir. 
  • Kahramanmaraş Tarihi Turistik Çarşısı: Bir şehri en güzel ifade eden şeylerin başında tarihi çarşı gelmektedir. Marasta merkezde olmazsa olmaz olan tarihi kapali carsidir. El isciligi özellikle bakir esyalar cok güzel ve el yapimidir.Hediyelik eşyalar alabilirsiniz.Yöresel tarhanada alabilirsiniz
  • Yaşar Pastanesi '' Mado dondurmalarının ilk kurulduğu yer''
   Serbest Zaman
  • Konaklama 5* Kaplıca Otelimizde 
   Siz değerli misafirlerimizi Maraşta belirlemiş olduğumuz toplanma yerlerinden alarak Termal ve kaplıcanın tadını doyasıya çıkarmak için Gaziantep'te yer alan 5* Kaplıca ve termal otelimize geçiyoruz... Konaklama Dinlenme Akşam Yemeği ve Canlı Muzik Otelimizde 

  2. Gün

  •    Gün boyu termal ve kaplıca keyfi
  •    Konaklama Gaziantep'te yer alan 5*Otelimizde

  3. Gün

  Hayvanat Bahçesi
  •    Gaziantep Kalesi
  •    Mutfak Muzesi
  •    Bakırcılar Çarşısı
  •    Tahmis Kahvesi
  •    Termal ve Kaplıca Keyfi
  •    Konaklama Gaziantep'te yer alan 5*Otelimizde

  4. Gün

  •    Otelde geç çıkış 11.00 de
  •    Baklava için alışveriş 
  •    Dönüş yolculuğu
  •    İskenderun ve Antakya'ya varış tahmini saat 15.00 civarında İskenderun ve Antakya'ya varış sağlayıp turumuzu güzel anılarla sonlandırıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Ulaşım Lüks turizm belgeli araçlarla
5* Kaplıca Termal otelinde 3 gece Konaklama
Otelde 3 ad. açık büfe akşam yemeği
Otelde 3 ad. açık büfe sabah kahvaltısı
Maraş gezisi
Hayvanat bahçesi gezisi
Antep gezisi
Zorunlu seyahat sigortası
Araç içi ikramlar 
Acente Personeli refakati

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve ören yeri girişleri
Öğle yemekleri
Programa açıkça belirtilmeyen her şey

 

Ek Bilgiler

TUR KURALLARI

Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.
Ön ödemesi alınmamış hiçbir tur tarafımızca kesin sayılmaz. Kesin rezervasyon ön ödeme ile olur.
Triple (3 kişilik) Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. Bizim buna yapabileceğim bir şey yok maalesef tur alırken buna da karar verin.
3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.
4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Misafirin kayıt tarihi yine baz alınarak oturma planı yapılır.
Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Gri Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir.
Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde Gri Tur sorumlu tutulamaz.
Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.
Uçaklı Turlarda Gri Tur Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Gri Tur’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Gri Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum %30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır). 1. Dereceden misafirin sağlık nedeni ile tura katılamama durumunda ise Devlet hastanesinden epikriz raporu ile sigorta şirketi ile iletişim halinde bizzat kendisi olmalıdır.

 

İptal Şartları

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Gri Tur’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Gri Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum %30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

 

Vize Bilgileri

Ekstralar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Hatay : 06.30 Honda Kavşağından İskenderun: 07.30 İskenderun Gri Tur önünden ( Dondurmacı Yusuf Amca Yanı)
Tur Hareket Tarihleri:

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Benzer Turlar