DAVRAZ KAYAK MERKEZİ & SALDA TURU | GRİ TUR | İSKENDERUN-ANTAKYA
 
Anasayfa  |  Acentelerimiz  |  Online Uçak Bileti  |  Müşteri Yorumları  |  Öneri ve Şikayet  |  İletişim
 

English France Germany Arabic  

 

       
 

DAVRAZ KAYAK MERKEZİ & SALDA TURU


5-7 Mart Haftasonu

DAVRAZ KAYAK MERKEZİ ve SALDA TURU

ISPARTA'NIN 5* OTELİNDE KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE

LÜKS BİR OTELDE KONAKLAMA VE KAR KEYFİ İLE MUHTEŞEM BİR TATİL SİZLERİ BEKLİYOR

 SALDA GÖLÜ- YARIŞLI GÖLÜ-BURDUR GÖLÜ- BURDUR ARKEOLOJİ MÜZESİ  

 ISPARTA- DAVRAZ KAYAK MERKEZİ-EĞİRDİR GÖLÜ –ADA TURU 

5-7 MART HAFTASONU

GRİ TUR HİZMET KALİTESİ FARKI İLE


1.GÜN - HAREKET

Hatay Vali Göbeğinden saat:19.00 da İskenderun Gri Tur önünden ise 20.00 de, Adana Gar önünden ise 21.45 de siz değerli misafirlerimizi alıp Adana-Konya Eğirdir üzerinden Isparta'ya hareket ediyoruz.

2.GÜN 

İlk olarak Isparta'da anlaşmalı otelimizde bizim için özel hazırlanan kahvaltımızı alıyoruz. Ardından Türkiye’nin en derin ve berrak göllerinden biri olan SALDA GÖLÜ’ ne varıyoruz. Uzayıp giden beyaz ve temiz kumsalı ile mavinin tüm tonlarını, doğal güzelliklerini cömertçe sunması nedeniyle Salda Gölü’ne Türkiye’nin Maldivleri unvanı verilmiştir.Şehir gürültüsünden uzak, sessiz  ve sakin huzur verici  bu ortamın, tertemiz havasını soluyarak, izin verilen bölgelerde yürüyüşlerimizi yapıp fotoğraf çekiyoruz. Sonrasında YARIŞLI GÖLÜ ve BURDUR GÖLÜ manzaraları eşliğinde BURDUR’a ulaşıyoruz. Öğle yemeğimizi Burdur’un ünlü kebabı ile almamızın hemen ardından; Hacılar, Kuruçay Höyükleri, Bubon, Kibyra ve Sagalassos kazılarından çıkarılan tarihi eserlere ev sahipliği yapan BURDUR ARKEOLOJİ MÜZESİ’ni ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında Burdur’un meşhur ceviz helvasından alarak alışverişlerimizi tamamlıyor ve ISPARTA’ nın tek 5* oteli olan 5* RAMADA ISPART OTEL'imize yerleşiyoruz. Akşam yemeğine kadar otelimizin aktivitelerinden faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3.GÜN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ilk olarak FİRDEVS BEY BEDESTENİ’ni, Isparta’ya Gül’ü getiren GÜLCÜ İSMAİL EFENDİ HEYKELİ’ni, SÜLEYMAN DEMİREL HEYKELİ’ni ve ISPARTA’nın sembolü GÜL HEYKELİ’ni de görüyoruz. Ardından ISPARTA merkezde serbest zaman verip, meşhur Gül Suyu, Gül Lokumu ve Gül Sabunu alışverişlerimizi yapma şansına da sahip olacağız Ardından  ISPARTA’da Türkiye’nin en güzel pistlerine sahip Kayak Merkezlerinden biri olan DAVRAZ KAYAK MERKEZİ’ne çıkıyoruz. Davraz Kayak Merkezi doğal güzellikleri ve mükemmel kar kalitesiyle, amatör ve profesyonel kayakçılara emsalsiz parkurlar sunmaktadır. Bu güzel ortamda kayak ve snowboard yapabilir veya Telesiyej ile sümbül tepesine çıkıp saleplerinizi yudumlarken, eşsiz güzellikteki beyaz örtüyle kaplı dağları seyredebilisiniz. Öğle yemeğimizi sucuk ekmek veya farklı alternatiflerle alarak, muhteşem kar manzaraları eşliğinde yürüyüşler yapıp, neşeli dakikalarımızı fotoğraflarla anılarımıza ekliyoruz. Tatilinizi unutulmaz kılacak bu anlardan sonra, Dönüş yoluna geçiyoruz dönüş yolumuzu Eğirdir gölü üzerinden yapıyoruz. rehberimizden orada bulunan AYASTAFANOS KİLİSESİ, EĞİRDİR KALESİ ve DÜNDAR BEY MEDRESESİ’nin hikayesini dinleyip Ada üzerinden otobüs ile Panoromik bir tur atıp dönüş yoluna geçiyoruz.Gece yarısı Sabaha Karşı İskenderun ve Hatay'da oluyoruz. Bir başka Gri Tur turunda görüşmek dileği ile hoşçakalın…

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Turizm belgeli araçlar ile ulaşım
 • İlk gün varışta sabah kahvaltısı
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 • 1 Gece Isparta 5* Ramada Otelde konaklama
 • otelde 1 akşam yemeği
 • otelde 1 sabah kahvaltısı
 • Seyahat Sigortası Hizmet Paketi
 • Gri Turizm hizmet standarttı kalitesi

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • Öğle Yemekler,Yemeklerde alınan içecekler
 • Telesiyej ve Kayak Ekipmanları ücretleri

 

FİYATLANDIRMA NAKİT - TEK ÇEKİM 5 TAKSİT 8 TAKSİT
Yetişkin (2 Kişilik Odada Kişi Başı) 550 TL +40 TL  
07-12 Yaş Çocuk (2 Yetişkinle) 470 TL +35 TL  
03-06 Yaş Çocuk (2 Yetişkinle) 400 TL +30 TL  
Tek kişi konaklama farkı 85 TL  +5 TL  
FİYATLARIMIZ İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI KONAKLAMA FİYATLARDIR. KİŞİ TEK KALMAK İSTERSE OTEL SEÇİMİNE GÖRE TEK KİŞİLİK KONAKLAMA FARKINI TUR ÜCRETİNE EKLETMEK ZORUNDADIR.  TAKSİT SEÇENEKLERİ: WORLD KREDİ KARTLARI, BONUS KREDİ KARTLARI İÇİN GEÇERLİDİR. VADE FARKI SİSTEMDE YAZILANDAN FARKLILIK GÖSTEREBİLİR BANKA GÜNCELESİNE BAĞLIDIR.3 YAŞIN ALTINDA ÇOCUK KOLTUK ALMADAN SEYAHAT EDERSE 20 TL SİGORTA ÜCRETİ ÖDER.

ÖNEMLİ NOTLAR !


 • Ön ödemesi yapılmayan hiçbir rezervasyon kesin kayıt değildir. 150 TL ön ödeme yapmak şartı ile geri kalanını tur günü araçta rehbere ödeyebilir veya otelde kredi kartı çektirebilirsiniz.
 • Hava, Yol, Gidilen bölgede varsa bir sıkıntı, Vb. durumlardan dolayı Rehber uygun gördüğü takdirde programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tura katılım sağlayan tüm misafirlerimiz bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 • Tura Kayıt sırasında sizden ön ödeme talep edilir. Bu yapmış olduğunuz ön ödeme çok özel bir durum olmadığı sürece tur iptal durumunda iade edilmez.
 • Koltuk numarası kayıt sırasına göre verilmektedir. Tur esnasında hiçbir şekilde değiştirilemez. Kura çekimi, günlük değişmeli koltuk uygulaması bizde yoktur.
 • Araç durumu talebe göre ayarlanır. 15 kişilik Mercedes Sprinter VİP, 30+ ve üzeri Büyük Travego ve Tourismo tipi lüks turizm belgeli araçlarla seyahat ediyoruz.

   PANDEMİ VE ALINAN TEDBİRLER   

 • Tüm turlarımız Covid prosedürlerine uygun olup, gittiğimiz noktalarda buna özen gösteren Otel ve tesisleri tercih ediyoruz.
 • Tüm araçlarımız bakanlığın şart koştuğu kapasite ile sınırlıdır.
 • Tüm araçlarımızda maske,dezenfektan, sosyal mesafe kurallarına azami özen gösterilmektedir.
 • Turdan önce tüm katılımcıların HES kodu kontrol edilerek riskli olanlar hiçbir şekilde tura kabul edilmemektedir.


Fiyat : 550 TL
   


 

Rezervasyon Kayıt
 

Tur Adı


 

Tur Tarihi


 

Rezervasyon Tarihi


 

Adınız Soyadınız


 

T.C. Numaranız


 

Doğum Tarihiniz


 

Telefon Numaranız


 

E-Mail Adresiniz


 

2.Kişi Kayıt
Ad Soyadı

D.Tarihi    
T.C No      

3.Kişi Kayıt
Ad Soyadı

D.Tarihi    
T.C No      

4.Kişi Kayıt
Ad Soyadı

D.Tarihi    
T.C No      

5.Kişi Kayıt
Ad Soyadı

D.Tarihi    
T.C No      

 

Not

 


 
   

YURTDIŞI TURLAR

 
   

Facebook

 
 

   

@gritur

   

   
  
   


 
           
Siteden yararlanırken gri tur ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz. gritur.com Copyright 2014-2021 Tüm hakları saklıdır.
 

           
  > Anasayfa
> Acentelerimiz
> İletişim

 

> Gizlilik İlkeleri
> Gri Tur İlkeleri
> Ulaşım Krokisi
> Yurtiçi Turları
> Yurtdışı Turları
> Kültür Turları
> Gemi Turları
> Yurtiçi Otelleri
> Yurtdışı Otelleri
> Tatil Köyü & Resort
> Kıbrıs Otelleri
> Şehir Otelleri
> Yurtiçi Uçak Bileti
> Yurtdışı Uçak Bileti
> Uçak Bileti Satın Al
 

   Bizi takip edin!

URA MEDYA
iskenderun tur hatay tur hatay turlar iskenderun turlar iskenderun uçak bileti hatay uçak bileti yurt içi turlar yurt dışı turlar kültür turu otel rezervasyon antakya turlar antakya turları