ORMANYA - YEDİGÖLLER TURU | GRİ TUR | İSKENDERUN-ANTAKYA
 
Anasayfa  |  Acentelerimiz  |  Online Uçak Bileti  |  Müşteri Yorumları  |  Öneri ve Şikayet  |  İletişim
 

English France Germany Arabic  

 

       
 

ORMANYA - YEDİGÖLLER TURU


24-26 Eylül, 08-10 Ekim, 15-17 Ekim, 22-24 Ekim, 05-07 Kasım, 12-14 Kasım 2021

 

‘’ yemyeşil bir doğa, bol oksijen ve tadına doyamayacağınız bir gezi’’

ORMANYA – YEDİGÖLLER TURU

      SAPANCA, MAŞUKİYE, ORMANYA, GÖLÇUK, YEDİGÖLLER       

 

GÜNCEL TUR TARİHLERİMİZ

1.TUR

23-25 Nisan

550 TL

2.TUR

04-06 Haziran

550 TL DOLU

3.TUR

24-26 Eylül

550 TL

4.TUR

08-10 Ekim

550 TL

5.TUR

15-17 Ekim

550 TL

6.TUR

22-24 Ekim

550 TL

7.TUR

05-07 Kasım

550 TL

8.TUR

12-14 Kasım

550 TL

 

1.GÜN & ÇIKIŞ

Siz değerli misafirlerimzle belirlenen toplanma noktaları ve saatleri 18.00’da Antakya Vali Göbeğinden,19.30’da İskenderun Gri Turizm önünden, 21.15’de Adana Uğur Mumcu Meydanında (İstasyon Meydanı) buluşmamızın ardından saat 21.30’da turumuza başlıyor ve Bolu’ya hareket ediyoruz.

 

2.GÜN

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından Gri Tur'un Otobüsleri ile Ormanya Yedigöller Turu yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız sabah kahvaltımızı alacağımız Sapanca Gölü oluyor. Göl kenarında bizim için özel hazırlanan köşemizde serpme olarak sabah kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızın ardından rehberimizin anlatımından sonra göl kenarında fotoğraf ve yürüyüş için serbest zaman veriyoruz. Ardından ağaçların içerisinde adeta cennetten bir köşe olan Maşukiye’ye geçiyoruz. Maşukiye’ye şelale kenarının bol oksijenli doğasında rehberimizin keyifli anlatımının ardından hafta içinde yaşamış olduğunuz tüm stresi atabilmeniz için Kar tepe Macera Parkına gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz parkımızda mevcut olan Atv, Utv Safari turuna katılabilir ve Zipline yapabilir. (Ekstra) Dileyen misafirlerimiz de doğa yürüyüşü yaparak fotoğraf çekebilir veya alışveriş yapabilirler. Stresinizi attığınız keyifli gezimizin ardından Ormanya’ya hareket ediyoruz. Eski adıyla Uzun Tarla tabiat parkı olarak bilinen yeni inşa edilmiş Ormanya’yı geziyoruz. 4 bin dönüm alandan oluşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içinde barındırıyor. Ala geyikler, Ceylanlar, Karacalar gibi bir çok tür hayvan park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Günümüze ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle tanımamıza vesile olan kahramanların kaldıkları evlerin bulunduğu alanı gezerek turumuza devam ediyoruz. Filmlerde izlediğiniz kahramanların aklınıza geleceğini, eğlenceli dakikalar geçirebileceğinizi ve unutulmaz anılar biriktirip fotoğraflayacağız. Burada ki programımızı tamamladıktan sonra Bolu’da yer alan Otelimize doğru yol alıyoruz. Konaklama Bolu merkezde yer alan Bolu’nun en iyi otellerinden olan 4* Soylu Otelde. Dileyen misafirlerimiz akşam ücretsiz olarak otelde Canlı müzik aktivitesine katılabilirler.

 

3.GÜN

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından, GÖLCÜK Gölü’ne hareket ediyoruz. İnternette ve sosyal medyada gördüğümüz o meşhur evin bulunduğu yer olan doğa cenneti Bolu Gölcük Gölü`nde, eşsiz göl ve doğa manzaralarını izleyebileceğimiz seyir teraslarında fotoğraflar çekip, yürüyüş parkurlarında gezintiler yapıyoruz. Yemyeşil ağaçlar ve ağaçların göle verdiği renk ile seyre doyum olmayan güzellikler içerisinde geçireceğimiz keyifli zaman sonrasında, BOLU`ya geçiyoruz. Burada bizi bekleyen minibüslerle, güzel manzaralar eşliğinde YEDİGÖLLER Milli Parkı`na giriş yapıyoruz. YEDİGÖLLER`de, SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL`ü görüyor ve gökkuşağı renklerini andıran rengârenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, piknik yaparak, keyifli saatler geçiriyoruz. Sonbaharda kızılın, ilkbaharda ise yeşilin binbir tonuna bürünerek sunduğu muhteşem manzarasında doğa ile baş başa yorucu olmayan yürüyüşler yapıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşarak, minibüslerle aşağıya inip bizi bekleyen otobüsümüze binip Adana, İskenderun, Antakya yolculuğuna başlıyoruz. Gece yarısı tahmini varış ve turumuzun sonu başka turda sizle görüşmek için vedalaşıyoruz. Hoşçakalın

 

DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks araçlar ile ulaşım
 • İlk gün varıştaki Serpme sabah kahvaltısı
 • 4* Bolu Soylu Otelde 1 gece konaklama
 • Otelde Akşam yemeği
 • Otelde Sabah Kahvaltısı
 • Milli parklara araç giriş ücreti
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • 1618 nolu yasaya göre seyahat sigortası
 • Çevre gezileri ve programda yer alan tüm yerler

 

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze ve ören yeri girişleri
 • Öğle yemekleri ve tüm içecekler
 • Yedigöller Minibus Ücreti 40 TL

 

 FİYAT

 NAKİT & TEK ÇEKİM

 5 TAKSİT

 8 TAKSİT

İki Kişilik Oda Kişi Başı

550 TL

+48 TL

+72 TL

7-12 Yaş (2 Yetişkinle)

450 TL

+40 TL

+60 TL

3-6 Yaş (2 yetişkinle)

340 TL

+30 TL

+47 TL

Tek kişi Farkı

100 TL

+10 TL

+15 TL

ÖNEMLİ NOTLAR !

 • Ön ödemesi yapılmayan hiçbir rezervasyon kesin kayıt değildir. 150 TL ön ödeme yapmak şartı ile geri kalanını tur günü araçta rehbere ödeyebilirsiniz.
 • Hava, Yol, Gidilen bölgede varsa bir sıkıntı, Vb. durumlardan dolayı Rehber uygun gördüğü takdirde programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tura katılım sağlayan tüm misafirlerimiz bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 • Tura Kayıt sırasında sizden ön ödeme talep edilir. Bu yapmış olduğunuz ön ödeme çok özel bir durum olmadığı sürece tur iptal durumunda iade edilmez.
 • Koltuk numarası kayıt sırasına göre verilmektedir. Tur esnasında hiçbir şekilde değiştirilemez. Kura çekimi, günlük değişmeli koltuk uygulaması bizde yoktur.
 • Araç durumu talebe göre ayarlanır. 15 kişilik Mercedes Sprinter VİP, 30+ ve üzeri Büyük Travego ve Tourismo tipi lüks turizm belgeli araçlarla seyahat ediyoruz.

   PANDEMİ VE ALINAN TEDBİRLER   

 • Tüm turlarımız Covid prosedürlerine uygun olup, gittiğimiz noktalarda buna özen gösteren Otel ve tesisleri tercih ediyoruz.
 • Tüm araçlarımız bakanlığın şart koştuğu kapasite ile sınırlıdır.
 • Tüm araçlarımızda maske,dezenfektan, sosyal mesafe kurallarına azami özen gösterilmektedir.
 • Turdan önce tüm katılımcıların HES kodu kontrol edilerek riskli olanlar hiçbir şekilde tura kabul edilmemektedir.

 Fiyat : 550 TL
   


 

Rezervasyon Kayıt
 

Tur Adı


 

Tur Tarihi


 

Rezervasyon Tarihi


 

Adınız Soyadınız


 

T.C. Numaranız


 

Doğum Tarihiniz


 

Telefon Numaranız


 

E-Mail Adresiniz


 

2.Kişi Kayıt
Ad Soyadı

D.Tarihi    
T.C No      

3.Kişi Kayıt
Ad Soyadı

D.Tarihi    
T.C No      

4.Kişi Kayıt
Ad Soyadı

D.Tarihi    
T.C No      

5.Kişi Kayıt
Ad Soyadı

D.Tarihi    
T.C No      

 

Not

 


 
   

   

Facebook

 
 

   

@gritur

   

   
  
   


 
           
Siteden yararlanırken gri tur ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz. gritur.com Copyright 2014-2021 Tüm hakları saklıdır.
 

           
  > Anasayfa
> Acentelerimiz
> İletişim

 

> Gizlilik İlkeleri
> Gri Tur İlkeleri
> Ulaşım Krokisi
> Yurtiçi Turları
> Yurtdışı Turları
> Kültür Turları
> Gemi Turları
> Yurtiçi Otelleri
> Yurtdışı Otelleri
> Tatil Köyü & Resort
> Kıbrıs Otelleri
> Şehir Otelleri
> Yurtiçi Uçak Bileti
> Yurtdışı Uçak Bileti
> Uçak Bileti Satın Al
 

   Bizi takip edin!

URA MEDYA
iskenderun tur hatay tur hatay turlar iskenderun turlar iskenderun uçak bileti hatay uçak bileti yurt içi turlar yurt dışı turlar kültür turu otel rezervasyon antakya turlar antakya turları