YILBAŞI BATUM & GÜRCİSTAN TURU | GRİ TUR | İSKENDERUN-ANTAKYA
 
Anasayfa  |  Acentelerimiz  |  Online Uçak Bileti  |  Müşteri Yorumları  |  Öneri ve Şikayet  |  İletişim
 

English France Germany Arabic  

 

       
 

YILBAŞI BATUM & GÜRCİSTAN TURU


29 Ara -01 Ocak 2019

YEPYENİ BİR YILA FARKLI BİR ROTA

BATUM / GÜRCİSTAN 

1 GECE AYDERDE KONAKLAMA HORON ve TULUM + 2 GECE BATUMDA KONAKLAMA GÜRCÜ GECESİ + DERYA ULUĞ KONSERİ


 

29 Aralık 2018 Cumartesi 1. Gün: Hatay - Adana - Trabzon - Rize - Ayder - TULUM & HORON GECESİ

Siz değerli misafirlerimizi Hatay ve İskenderundan alarak , Saat 12.30 da Adana Şakirpaşa Havalimanı / Dış Hatlar Terminalinde Gri  Tur acenta görevlisi ile buluşup işlemlerimizi yaptıktan sonra saat 14.00’da Trabzon Havalimanına PC 3706 Sefer sayılı Pegasus Havayolları ile gidiş. Saat 15.20 İniş ve valiz alımı sonrası bizi bekleyen aracımıza yerleşip Rize’ye doğru Karadeniz sahil hattını kullanarak devam ediyoruz.  Her mevsim yemyeşil doğası ile doğa turizminin göz bebeği olan Karadeniz’de yeni yıl alışverişlerimizi yapmak üzere Tekpa Rize Bezi alışveriş ve dokuma tanıtım atölyesinde vereceğimiz mola esnasında yöresel Karadeniz çayı içeceğiz. Buradan ayrıldıktan sonra tam mevsiminde Karadeniz hamsisini yiyeceğimiz restorana geleceğiz. Alacağımız yemek sonrası Ayder Yaylasına çıkıyoruz. Ayder’de konaklama yapacağımız butik yayla oteline varış ve alacağımız akşam yemeği sonrasında tulum eşliğinde horon eğlencesi ve geceleme.

 

30 Aralık 2018 Pazar 2. Gün: Çamlıhemşin - Fırtına Deresi - Tmisvat Köprüsü - Batum – GÜRCÜ GECESİ EĞLENCESİ

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Ayder’de yayla yürüyüşü için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Sarp Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde Tmisvat Köprüsünün yanında kısa bir mola vereceğiz bu esnada dileyen misafirlerimiz Fırtına Deresi üzerinde gerilen halatlar üzerinde kurulan ve düzenek ile gerçekleştirilen Zipline aktivitesini deneyebilirler. Sarp Kapısına varış ve geçiş işlemlerimiz sonrasında Gürcistan’ın yükselen değeri Batum’u gezmeye başlıyoruz. Öncelikle yol üzerinde Gonio (Apsaros) Kalesi, St. Andrew anıtını görüyor ve Çoruh Nehri’nin üzerinden geçiyoruz. Sahil yolunu takip ederek mimari farklılıkları izleyerek Türk sokağının bulunduğu mevkii de inerek yürüyüşümüze başlıyoruz. Yaklaşık yarım saat sürecek yürüyüşümüz esnasında Türk Sokağı, Piazza Meydanı, Ermeni Katolik Kilisesi, Orta Camii, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Tiyatro Meydanı, Poseidon Heykeli gibi noktaları görerek Mor Plaja geçiyoruz. Mor Plajda dileyen misafirlerimiz yemeklerini yiyebilir, dileyen misafirlerimiz ise gezilerine devam edebilirler. (Haçapuri ve Armut suyunun tadına bakabilirsiniz). Mitolojik heykellerle süslü parklarla çevrili plaj çevresinde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Batum’da konaklama yapacağımız 4* Welmond Hotel’e geliyoruz.  Hoş geldin kokteyllerimizi içip odalarımıza yerleştikten sonra serbest zaman. Otel Türk Hamamı ve Spa kullanımı yapabilir ve yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Akşam rehberimizin vereceği saatte lobide buluşup Gürcü mutfağının lezzetlerini tatmak ve eğlenceli bir akşam yemeği almak üzere restorana hareket ediyoruz. Eğlenceli bir gecenin sonunda otele dönüş ve geceleme. Dileyen misafirlerimiz geceye Casino’da devam edebilir.

 

31 Aralık 2018 Pazartesi 3. Gün: Batum – DERYA ULUĞ İLE YILBAŞI GALASI

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından otelden 10.00’da Botanik Park gezimizi yapmak üzere otelden ayrılıyoruz. Karadeniz’in kıyısında Mtsvane Kontskhi bölgesinde yer alan Batum Botanik Bahçesi, 108,7 hektarlık yayıldığı alanla dünyanın en büyük botanik parkları arasında yer alıyor. 5000’den fazla bitki türü barındıran bahçede, Kafkasya’ya özgü yarı tropik bitkilerin yanı sıra Uzak Asya, Yeni Zelanda, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Himalayalar, Avustralya ve Akdeniz bitkilerinin sergilendiği bölümlerinde bulunduğu Parkı 2 saat kadar gezeceğiz. Botanik Bahçesi’nin ardından teleferik ile manzara terasına çıkabilirsiniz.  Günün sonunda otelimize dönüş ve gala için hazırlık… İlk olarak geceye otelin yeni yıl kokteyli ve resepsiyonu ile başlıyoruz. Sürpriz hediyeler ve çekilişler sonrası saat 19.00 itibari ile otelde alacağımız açık büfe akşam yemeği ardından Derya ULUĞ konseri ile geceye devam ediyor ve yepyeni bir yıla merhaba diyoruz. Sağlık, mutluluk ve bol kazançlı bir yıl olması dileği İle… HOŞGELDİN 2019

NOT:

ÇOCUKLAR İÇİN AYRICA ÇOCUK EĞLENCE SALONU VE TÜRKÇE BİLEN BAKICILAR EŞLİĞİNDE UYKU ODALARI MEVCUTTUR.

01 Ocak 2019 Salı 4. Gün: Batum - Trabzon - Adana-Hatay

Günaydın yeni yılın ilk sabahında rahat bir uyanma süresi sonrası otelden çıkış yapacağımız saat olan 13.30’a kadar otelin sizler için hazırladığı zengin Brunch & Kahvaltınızı rahat rahat alabilir ve dilerseniz öncesinde veya sonrasında otel Türk Hamamı & SPA gibi imkanlarından faydalanabilirsiniz. Saat 13.30 otelden ayrılıp Sınır Kapısına hareket ediyoruz. Türkiye’ye geçiş işlemlerimizin ardından Trabzon Havalimanına varış ve Check / İn işlemleri sonrası 16.25’da ANADOLU JET Havayollarına ait TK7431 sefer sayılı uçak ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Saat 18.20 Sabiha Gökçen iniş ve sonrasında saat 19.15 kalkışlı TK7262 sefer sayılı uçak ile Adana’ya hareket. 20.45 Adana’ya iniş ve İskenderun ve Hatay'a Transfer ve turumuzun sonu. Bir başka turda buluşmak dileğiyle…


 

DAHİL OLAN HİZMETLER

 • PEGASUS H.Y İLE ADANA – TRABZON EKONOMİ SINIFI DİREK İÇ HAT UÇUŞU,
 • ANADOLUJET İLE TRABZON - İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) - ADANA EKONOMİ SINIFI AKTARMALI İÇ HAT UÇUŞU,
 • OTEL - ALAN - OTEL TRANSFERLERİ,
 • OTOBÜS İLE PROGRAMDA BELİRTİLEN GEZİLER,
 • 1 GECE AYDER’DE BUTİK YAYLA OTELİNDE (SİS & HİLAZ OTEL VB.)H.B KONAKLAMA,
 • 2 GECE 4* WELMOND SPA & CASİNO & HOTELDE KONAKLAMA,
 • KONAKLAMA SÜRESİNCE OTELLERDE 3 ADET KAHVALTI,
 • BATUM WELMOND OTELDE YENİ YIL İÇİN ÖZEL HAZIRLANAN BRUNCH KAHVALTI,
 • WELMOND HOTEL HOŞGELDİN KOKTEYLİ,
 • WELMOND OTEL YENİ YIL KOKTEYLİ VE SÜRPRİZ HEDİYE ÇEKİLİŞLERİ,
 • 31 ARALIK YENİ YIL İÇİN ÖZEL AÇIK BÜFE AKŞAM YEMEĞİ,
 • 31 ARALIK GECESİ DERYA ULUĞ VE SÜRPRİZ SANATÇILAR EŞLİĞİNDE EĞLENCE PROGRAMI,
 • 31 ARALIK GECESİ YILBAŞI ÖZEL PROGRAMINDA LİMİTSİZ ALKOLLÜ İÇECEK İKRAMLARI,
 • 31 ARALIK GECESİ TÜRKÇE BAKICILAR EŞLİĞİNDE ÇOCUK AKTİVİTE VE UYKU SALONU,
 • BATUM 4* WELMOND OTEL HAMAM VE SPA KULLANIMI,
 • 30 ARALIK GECESİ BATUM’DA YEREL LEZZETLERİN TADIMI EŞLİNDE GÜRCÜ GECESİ EĞLENCESİ,
 • 29 ARALIK GECESİ AYDER’DE OTELDE ALINACAK AKŞAM YEMEĞİ VE TULUM EĞLENCESİ,
 • SEYAHAT SİGORTASI,
 • YURTDIŞI ÇIKIŞ ÜCRETİ,
 • HATAY VE İSKENDERUN TRANSFERİ 

 

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • ÖĞLE YEMEKLERİ VE EKSTRA HARCAMALAR
 • MÜZE – ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

   

 

 

YURT DIŞI ÇIKIŞI HAKKINDA

 • 18 yaş altı kişilerin anne ve babalarından muvafakatname almaları gerekmektedir.(Sadece anne ile seyahat edenlerin babadan, sadece baba ile seyahat edenlerin anneden, her ikisi hariç diğer 3.kişi ile seyahat edenlerin hem anne hem babadan muvafakatname almaları gerekmektedir.)
 • Batum’a çıkacak misafirlerimizin kimliklerini eski ise yenilemeleri gerekiyor. Aksi takdirde Gürcistan’a giriş yapamazsınız. Pasaportunuz var ve süresi yeterli ise pasaportla da geçiş yapabilirsiniz.
 • Gürcistan kurallarına göre yanınızda çok fazla ilaç geçiremiyorsunuz. Günlük kullanacağınız kadar ilacı yanınızda bulundurmanız geçişinizi kolaylaştıracaktır.
 • Son yıllardaki Ohal sebebi ile hakkınızda açılmış soruşturma veya yasal takip süreciniz varsa veya yakın zamanda sonlanmışsa çıkışınızı etkilemekle beraber yeniden yasal sürece girebilirsiniz böyle bir durumu rehberinizle kapı işlemleri öncesinde paylaşmanız tavsiye edilir.
 • Sarp sınır kapısı otobüsten inildikten sonra yaya olarak geçiş ile son bulmaktadır. Rehberinizin talimatlarını iyi dinlemeniz ve Batum girişinde polis veya Gürcü vatandaşları ile herhangi bir tartışmaya girmemenizi verilen talimatları uygulamanızı rica ederiz.

 

Uyarı

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz öneririz.  3 Kişilik odalarda genellikle ek yatak uygulamasının olduğunu bilerek kayıt yaptırdığınızı kabul eder iyi tatiller dileriz.


 

ÜCRET BİLGİSİ

 

TEK ÖDEME

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA

399€

0 – 2 YAŞ ÇOCUK

99€

3 – 6 YAŞ ÇOCUK

199€

7 – 11 YAŞ ÇOCUK

299€

ODADA TEK KİŞİ KONAKLAMA FARKI

99€

 Fiyat : 399 €
   


 

Rezervasyon Kayıt
 

Tur Adı


 

Tur Tarihi


 

Rezervasyon Tarihi


 

Adınız Soyadınız


 

T.C. Numaranız


 

Doğum Tarihiniz


 

Telefon Numaranız


 

E-Mail Adresiniz


 

Not

 


 
   

 
   


 
           
Siteden yararlanırken gri tur ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz. gritur.com Copyright 2014-2019 Tüm hakları saklıdır.
 

           
  > Anasayfa
> Acentelerimiz
> İletişim

 

> Gizlilik İlkeleri
> Gri Tur İlkeleri
> Ulaşım Krokisi
> Yurtiçi Turları
> Yurtdışı Turları
> Kültür Turları
> Gemi Turları
> Yurtiçi Otelleri
> Yurtdışı Otelleri
> Tatil Köyü & Resort
> Kıbrıs Otelleri
> Şehir Otelleri
> Yurtiçi Uçak Bileti
> Yurtdışı Uçak Bileti
> Uçak Bileti Satın Al
 

   Bizi takip edin!

URA MEDYA
iskenderun tur hatay tur hatay turlar iskenderun turlar iskenderun uçak bileti hatay uçak bileti yurt içi turlar yurt dışı turlar kültür turu otel rezervasyon antakya turlar antakya turları