GÜNÜBİRLİK ERCİYES KAYSERİ TURU 2019 | GRİ TUR | İSKENDERUN-ANTAKYA
 
Anasayfa  |  Acentelerimiz  |  Online Uçak Bileti  |  Müşteri Yorumları  |  Öneri ve Şikayet  |  İletişim
 

English France Germany Arabic  

 

       
 

GÜNÜBİRLİK ERCİYES KAYSERİ TURU 2019


24 Şubat, 10 Mart,

 

GÜNÜBİRLİK ERCİYES KAYSERİ TURLARI 2019

1.TUR 16 Aralık, DOLU

2.TUR 29 Aralık, DOLU

3.TUR 13 Ocak, DOLU

4.TUR 27 Ocak, DOLU

5.TUR 10 Şubat, DOLU

6.TUR 24 Şubat,

7.TUR 10 Mart,


ÇIKIŞ

Sabah saat 04.00’da Hatay Büyük Antakya Oteli önünden 05.15 da İskenderun Gri Turizm önünden hareket

 

PROGRAM DETAYI

Toplanma ve ardından Adana-Niğde – Develi yolu üzerinden Erciyes’e hareket ediyoruz. Ulukışla tarafında yol üstünde vereceğimiz molamız sonrasında yolumuza devam ederek Develi güzergâhından ülkemizin en görkemli volkanik dağlarından bir tanesi olan ve kış dönemlerinin en çok tercih edilen kayak merkezini de barındıran Erciyes Dağı & Kayak Merkezi çıkışımıza başlıyoruz. Yaklaşık 10.45’da Erciyes’te Arlberg Kafe’ye varış. Misafirlerimizle burada verilecek serbest zaman içerisinde Kayak – Kızak – Teleferik gibi aktivitelerle Kar eğlencemize başlıyoruz. Dileyenler burada ekstra olarak Kayseri’nin sucuklarının veya mantısının tadına bakabilir. Dolu dolu geçireceğimiz günün sonunda hava ve yol durumuna göre saat 15.00 civarında Kayseri şehir merkezine geçiyoruz. Yolumuz üzerinde Selçuklu Kümbet Mezarlarını, Kayseri Kale surlarını görerek ‘’Kurtuluş Savaşında Kayserili anaların " Ben Şehit Anasıyım. Diğer Askerler de benim evladımdır. Kızımın Çeyizinden Şu Esvapları Çam Sakızı Çoban Armağanı Olarak Vereceğim. " diyerek başlattığı ve Diğer Türk Analarının da Destek Verdiği Kampanya İle elde edilen gelir ile Milli Mücadeleye Cephane alınarak Cepheye Bizzat Kadınlar Tarafından Sevkiyatının Başlatıldığı önemli bir mekân olan Kayseri Kadınlar Çarşısında’’ serbest zaman veriyoruz. Dileyenler burada Kayseri yöresine özgü malzemelerden satın alabilir veya rehberimiz ile birlikte Hunat Hatun Külliyesi’ni gezebilirler. Rehberimizin vereceği serbest zamanımızın sonrasında Hatay’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 5 saatlik yolculuğumuzun ardından İskenderun’a varış ve turumuzun sonu. Bir başka Gri Tur organizasyonunda görüşmek üzere…  


DÂHİL OLAN HİZMETLER

DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

Lüks Turizm aracı ile ulaşım

Öğle yemekleri, Kızak, Kayak malzemeleri vs.

Sucuk Ekmek + İçecek

 

Kayseri Şehir Turu

 

Rehberlik Hizmet. + Zorunlu Sigorta

 


FİYAT

 150 TL

 

ÖNEMLİ NOT:

Erciyes Turlarını yapan çok firma ve kişiler bulunmaktadır. Özellikle rehber tutmayarak, ve seyehat sigortasını yapmayarak, Belgesiz bakımları rutin denetlenmeyen araçlar tercih edilerek turun maliyetini aşağı çekerek sizinde canınızla oynamaktadırlar... Lütfen Şunu unutmayın Bir rehberin günlüğü 440 TL dir. Seyahat gigortası ise ortalama 5 ile 10 TL arasında değişmektedir.Alacağınız turun mutlaka rehberli, Seyahat sigortası olan tur olmasına dikkat edin, Biz Tursab acentesiyiz diyebilirler ona da itibar etmeyiniz.

 

NOT

  • Hava, Yol, Gidilen bölgede varsa bir sıkıntı, Vb. durumlardan dolayı Rehber uygun gördüğü takdirde programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tura katılım sağlayan tüm misafirlerimiz bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
  • Tura Kayıt sırasında sizden ön ödeme talep edilir. Bu yapmış olduğunuz ön ödeme çok özel bir durum olmadığı sürece tur iptal durumunda iade edilmez.
  • Koltuk numarası kayıt sırasına göre verilmektedir. Tur esnasında hiçbir şekilde değiştirilemez. Kura çekimi, günlük değişmeli koltuk uygulaması bizde yoktur.
  • Araç durumu talebe göre ayarlanır. 15 kişilik Mercedes Sprinter VİP, 30+ ve üzeri Büyük Travego ve Tourismo tipi lüks turizm belgeli araçlarla seyahat ediyoruz.


Fiyat : 150 TL
   


 

Rezervasyon Kayıt
 

Tur Adı


 

Tur Tarihi


 

Rezervasyon Tarihi


 

Adınız Soyadınız


 

T.C. Numaranız


 

Doğum Tarihiniz


 

Telefon Numaranız


 

E-Mail Adresiniz


 

Not

 


 
   

   

Facebook

 
 

   

@gritur

   

   
  
   


 
           
Siteden yararlanırken gri tur ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz. gritur.com Copyright 2014-2019 Tüm hakları saklıdır.
 

           
  > Anasayfa
> Acentelerimiz
> İletişim

 

> Gizlilik İlkeleri
> Gri Tur İlkeleri
> Ulaşım Krokisi
> Yurtiçi Turları
> Yurtdışı Turları
> Kültür Turları
> Gemi Turları
> Yurtiçi Otelleri
> Yurtdışı Otelleri
> Tatil Köyü & Resort
> Kıbrıs Otelleri
> Şehir Otelleri
> Yurtiçi Uçak Bileti
> Yurtdışı Uçak Bileti
> Uçak Bileti Satın Al
 

   Bizi takip edin!

URA MEDYA
iskenderun tur hatay tur hatay turlar iskenderun turlar iskenderun uçak bileti hatay uçak bileti yurt içi turlar yurt dışı turlar kültür turu otel rezervasyon antakya turlar antakya turları